Hea külastaja,

Oleme avatud alates novembrist 2010 Tallinna vanalinnas, aadressil Lai tänav 5, eesmärgiga pakkuda Sulle kvaliteetset iluteenust, uut ja stiilset välimust. Pakume juuksuri-, jumestus-, maniküüri-, pediküüri-, ripsmete-kulmude püsivärvimise, näo- ja kehahoolitsust ning massaaziteenust. Lubame meeldivat teenindust ja head seltskonda, mõnusat atmosfääri, kus Sul on hea olla. Püüame pidevalt pakkuda Sulle midagi uut ilumaailmas, olla heaks kaaslaseks ja sõbraks. Kasutame oma töös firmade Loreal Professionnel, Schwarzkof, Golwell, Germaine de Capuccini ja Peggy Sage tooteid. Salongist on võimalik soetada kinkekaardi oma lähedastele ja sõpradele. Broneeri aeg meie kodulehel juba täna ja kohtumiseni!

Sirje

Sirje

Salongi perenaine ja administraator Näo- ja kehahooldused

Sirje loob südamliku õhkkonna ja vastutab kõigi tegemiste eest ilusalongis. Lisaks administraatoritööle teostab ta näo-, silmaümbruse-, väsinud jalgade hooldust ja pediküüri. Sirje armastab muusikat, teatrit ja balletti.

Tiiu

Tiiu

Massöör, keha- ja jalgade hoolitsused

Tiiule meeldib oma tööga kellegi tervist paremaks muuta. Ta arvab, et see on väärt amet, mis oma positiivse tagasiside ning füüsilise töö  tõttu hoiab vaimu ja keha tasakaalus. Tiiu hobiks on tantsimine ja Shindo, mis aitab argirutiinist vabaneda ja on teraapiaks hingele.

Diana

Diana

Juuksur, küünetehnik, maniküür

Diana on juuksuriametit pidanud juba 19 aastat ja küünetehnikuna tegutsenud 9 aastat. Ta on väga professionaalne ja mitmekülgne töötaja, kellele võib klient usaldada nii oma juuksed kui käed. Töö lausa lendab Diana kätes aga õhtuti võib teda kohata terviseradadel.

Lidia

Lidia

Juuksur- jumestaja

Lidia on loominguline natuur ja oma töös perfektsionist. Lidia hobiks on enesearendamine ja seetõttu täiendab end pidevalt. Ise ütleb ta, et armastab üle kõige teha siiski fantaasiameiki, samas on tema juuksuritööd erilised ja kõrgelt hinnatud klientide seas.

Viktoria

Viktoria

Juuksur - stilist

Viktoria tööstaaž juuksurina on 17 aastat. Loomult kiire, energiline ja positiivne, leiab ta iga kliendi jaoks sobiva stiili. Kõik soengud, mis Viktoria käe all valmivad on imeilusad ehk just seetõttu, et oma eelmises ametis oli ta meister tortide kaunistamises.