Hea külastaja,

Oleme avatud alates novembrist 2010 Tallinna vanalinnas Lai tänav 5 eesmärgiga pakkuda Sulle kvaliteetset iluteenust, uut ja stiilset välimust. Pakume juuksuri-, jumestus-, maniküüri-, pediküüri-, depilatsiooni, ripsmete püsipikendamise ja massaaziteenust. Lubame meeldivat teenindust ja head seltskonda, mõnusat atmosfääri, kus Sul on hea olla. Püüame pidevalt pakkuda Sulle midagi uut ilumaailmas, olla heaks kaaslaseks ja sõbraks. Sa oled meile oluline. Kasutame oma töös firmade Loreal Professionnel, Gelish Harmony ja Peggy Sage tooteid. Salongist on võimalik soetada kinkekaardi oma lähedastele ja sõpradele. Broneeri aeg meie kodulehel juba täna. Sinu Cherie

Sirje

Sirje

Salongi perenaine

Sirje loob südamliku õhkkonna kogu  Cherie salongis. Peale administraatori töökohustuste täitmise vastutab ta kõigi tegemiste eest nii sees kui välajaspool salongi. Sirje armastab teha aiatöid ja pakub salongis just oma aias kasvatatud taimeteed.

Stanislav

Stanislav

Jumestaja - juuksur

Stanislav on noor, andekas ja hea stiilitunnetusega meigikunstnik ja juuksur, kes on nõudlik oma töö suhtes. Ta võib pakkuda  teenuseid alates näohooldusest kuni kõige julgema grimmini ja vajadusel teha ka meigikoolitusi gruppidele. Talle meeldib oma kätega luua ilu, seetõttu vabal ajal tegeleb Stanislav ka aerodisainiga.

Janelle

Janelle

Ripsmetehnik, küünetehnik.

Janelle on ripsmetehniku tööd teinud 7 aastat ja tööstaaž küünetehnikuna 10.aastat. Korrektse ja abivalmi Janelle kliendid võivad kindlad olla tehtud töö kvaliteedi osas, sest ta lihtsalt naudib klientide ilusaks ja õnnelikuks tegemist. Vabal ajal tegeleb ta aga spordiga.

Kristina

Kristina

Maniküür, pediküür, küünetehnik

Kristina on maniküüri-pediküüri ja küünetehniku tööd teinud juba 10.aastat. Korrektse ja alati täpse Kristina kliendid võivad kindlad olla tehtud töö kvaliteedi osas. Kristina armastab tantsida ja laulda aga tema vaba aeg kulub oma lastele.

Annika

Annika

Juuksur-jumestaja, maniküür, pediküür

Meie salongipere noorim liige Annika on positiivne, tragi ja kõigest uuest huvituv. Ta on väga kiiresti võitnud klientide usalduse. Kui peale enesetäienduste ja koolituste aega üle jääb, võib Annikat  näha kiirustamas oma kodukohta.

Tiiu

Tiiu

Massöör

Tiiule meeldib läbi oma töö teha midagi head ja  sellega kellegi tervist paremaks muuta. Ta arvab et tal on väärt amet, mis oma positiivse tagasisideme ning füüsilise töö  tõttu hoiab vaimu ja keha tasakaalus. Tiiu hobiks on olnud tantsimine, mida ta harrastab tänaseni, sest see aitab argirutiinist vabaneda ja on justkui teraapia hingele.

Inna

Inna

Juuksur - kolorist

Inna on 1o aastase staažiga juuksur, kes on end täiendanud nii Londonis, Moskvas kui ka Milanos. Olles erialalt ka muusik, arvab Inna, et  igal inimesel on oma meloodia, mille äratundmist ja välimuses kajastamist peab ta enda, kui koloristi ülesandeks.

 

Irina

Irina

Juuksur

Irina on staažikas juuksur, kes armastab oma tööd väga. Tal on eriline oskus märgata ja rõhutada kliendi isikupära. Siirast, tasast ja nõudlikku Irat armastavad nii kliendid – kolleegid tööl kui ka neljajalgsed sõbrad kodus.

 

Lidia

Lidia

Juuksur- jumestaja

Lidia on loominguline natuur ja oma töös perfektsionist. Lidia hobiks on enesearendamine ja seetõttu täiendab end pidevalt. Ise ütleb ta, et armastab üle kõige teha siiski fantaasiameiki, samas on tema juuksuritööd erilised ja kõrgelt hinnatud klientide seas.

Viktoria

Viktoria

Juuksur - stilist

Viktoria tööstaaž juuksurina on 15 aastat. Loomult kiire, energiline ja positiivne, leiab ta iga kliendi jaoks just talle sobiva stiili. Kõik soengud, mis Viktoria käe all valmivad on imeilusad ehk just seetõttu, et oma eelmises ametis kondiitrina, oli ta meister ka tortide kaunistamises.

Diana

Diana

Juuksur, küünetehnik, maniküür

Diana on juuksuriametit pidanud juba 19 aastat ja küünetehnikuna tegutsenud 9 aastat. Ta on väga professionaalne ja mitmekülgne töötaja, kellele võib klient usaldada nii oma juuksed kui käed. Töö lausa lendab Diana kätes aga õhtuti võib teda kohata terviseradadel.

Lehte

Lehte

Juuksur

Lehte on suurte kogemustega ja 20 aastase staažiga juuksur, kes on huvitatud alati uutest trendidest ja uudistest juuksurite maailmas. Tema juuste lõikus- ja värvitööd paistavad silma pedantse täpsuse ja stiilitunnetusega . Lehte hobideks on sport ja kõik aiandusega seotu.